TEMEL PSİKOTRAVMATOLOJİ ve KRİZE MÜDAHALE EĞİTİMİ

TEMEL PSİKOTRAVMATOLOJİ ve KRİZE MÜDAHALE
23 ARALIK 2017
10.00-16.00

“Tutamadığımız şeyi işleyemeyiz. İşleyemediğimiz şeyi dönüştüremeyiz. Dönüştüremediğimiz şey hayalet gibi peşimizi bırakmaz.”

Joseph Bobrow

Değerli Meslektaşlarımız,

Günümüzde bireyleri ve/veya toplulukları bedensel ve ruhsal olarak örseleyen travmatik yaşantılar ile sıklıkla karşı karşıya kalıyor, ruh sağlığı alanında çalışan profesyoneller olarak travmatize bireyler ile okullarda, özel eğitim merkezlerinde, hastanede ya da kliniklerde terapötik ilişkiler kuruyoruz.

Self Psikoloji Akademi bünyesinde düzenlenen “Temel Psikotravmatoloji ve Krize Müdahale” eğitimi ile ruh sağlığı alanında çalışan meslektaşlarımızın travmaya ilişkin temel kuramsal ve klinik çerçeveyi kavramaları ve içselleştirmeleri, krize müdahale becerilerinin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimin sonunda katılımcıların travma ve ilişkili bozuklukları tanıma ve ayırt etme, travmaya maruz kalan bireylerle terapötik bağ kurma ve sürdürme, travmatize bireylere akut dönemde koruyucu ve önleyici müdahalelerde bulunabilme gibi becerilerinin güçlendirilmesi hedeflenmektedir.

Eğitimci: Uzm. Psk. Dan. Aykut BORA 

Eğitim Tarihi ve Saati: 23 ARALIK 2017 Cumartesi Saat: 10.00-16.00

Eğitim Ücreti: 150 TL (KDV Dahildir)

Eğitim Yeri: Self Psikoloji Akademi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Mormin Apartmanı No:272/8 Göztepe/Kadıköy

Katılım Belgesi: Katılımcılara “Temel Psikotravmatoloji ve Krize Müdahale” eğitimini tamamladıklarına ilişkin katılım belgesi düzenlenecektir.

Katılımcılar: Eğitime psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, sosyal hizmet bölümü öğrencileri ve mezunları ile aile danışmanları katılabilir.

Kayıt: Kayıt için egitim@selfpsikoloji.com adresine ad-soyad, eğitim durumu/mezuniyeti ve iletişim numarası bilgilerini içeren bir mail göndererek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ön kayıt talebinizin ardından tarafınıza iletilen banka bilgilerine eğitim bedelini havale etmeniz halinde kaydınız kesinleştirilecektir. Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır.

Önceki eğitimlerde katılımcıların geri bildirimlerini okumak için görsellere tıklayabilirsiniz. 

« 1 arasında 2 »