Çocukluk Çağı Psikopatolojileri ve Terapötik Müdahaleler

ÇOCUKLUK ÇAĞI PSİKOPATOLOJİLERİ ve TERAPÖTİK MÜDAHALELER

22 Ekim 2017
12.00-18.00

Değerli Meslektaşlarımız,

Self Psikoloji Akademi bünyesinde düzenlenen “Çocukluk Çağı Psikopatolojileri ve Terapötik Müdahaleler” adlı eğitimde; temel çocuk gelişimi bilgileri, çocuk gelişimine ilişkin psikanalitik teoriler, çocukluk çağı psikopatolojileri, klinik ortamda sıklıkla görülen tablolar ve uygulanan klinik uygulamalar ele alınacaktır. Eğitim kapsamında verilen teorik bilgiler, vaka öyküleriyle desteklenecektir.

Bu eğitim ile ruh sağlığı alanında çalışan meslektaşların çocuk gelişimine ve çocukluk dönemi psikopatolojilerine ilişkin teorik çerçeveyi kavramaları, içselleştirmeleri ve teorik donanımlarını psikoterapi süreçlerinde klinik uygulamalara aktarabilmeleri hedeflenmektedir.

Eğitimci: Uzm. Klnk. Psk. Cansu TORUN (Çocuk ve Ergen)

Eğitim Tarihi ve Saati: 22 Ekim 2017 Pazar Saat: 12.00-18.00

Eğitim Ücreti: 150 TL (KDV Dahildir)

Eğitim Yeri: Self Psikoloji Akademi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi Mormin Apartmanı No:272/8 Göztepe/Kadıköy

Katılım Belgesi: Katılımcılara “Çocukluk Çağı Psikopatolojileri ve Terapötik Müdahaleler” eğitimini tamamladıklarına ilişkin katılım belgesi düzenlenecektir.

Katılımcılar: Eğitime psikolojipsikolojik danışmanlık ve rehberlik, okul öncesi öğretmenliği, özel eğitim, çocuk gelişimi ve eğitimi öğrencileri ve mezunları ile aile danışmanları katılabilir.

Kayıt: Kayıt için egitim@selfpsikoloji.com adresine ad-soyad, eğitim durumu/mezuniyeti ve iletişim numarası bilgilerini içeren bir mail göndererek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz. Ön kayıt talebinizin ardından tarafınıza iletilen banka bilgilerine eğitim bedelini havale etmeniz halinde kaydınız kesinleştirilecektir. Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”24″ gal_title=”Çocukluk Çağı Psikopatolojisi Feedback”]