Terapist Tercihinde Lokasyonun Önemi Kadıköy Psikolog

Terapist Tercihinde Lokasyonun Önemi Kadıköy Psikolog

Terapist Tercihinde Lokasyonun Önemi Kadıköy Psikolog

Değerli danışanımız, bu içerik psikoterapi hizmeti almak üzere internet üzerinden Kadıköy psikolog ve Anadolu Yakası psikolog aramalarınızda. Self Psikoloji Akademi bünyesinde yer alan uzmanlara kolaylıkla ulaşabilmeniz için oluşturulmuştur.

Psikoterapi ya da psikolojik danışmanlık desteği almak üzere doğru uzmanı bulmak üzere yapılan araştırmalarda kimi danışanlar lokasyonu önemserler. Ev ya da iş yerinin bulunduğu lokasyona yakın bir ofis ve terapist tercih etme eğilimindedir. Psikoterapi sürecinin başlangıçta belirlenen çerçeve doğrultusunda sürdürülmesi oldukça önemlidir.

O nedenle terapistin ofisi danışan için her randevu gün ve saatinde kolaylıkla ulaşabileceği bir lokasyonda tercih edilebilir. Birçok danışan da ev ya da iş yerine yakınlığını önemsemeden öncelikle birlikte çalışmak istediği terapisti belirlemektedir. Aslında bakılırsa lokasyondan önce düşünülmesi gereken değişken terapisttir; çünkü psikoterapi doğru uzmanlığa gereksinim duyan profesyonel bir ilişki sürecidir.

Terapistin çalışma ve uzmanlık alanı danışanın gereksinimlerini karşılamakta eksik, danışanda üzerinde bıraktığı ilk ve ilerleyen izlenimler terapötik ilişkiyi sürdürmeye ilişkin olumsuz düzeyde ise bu koşullarda terapistin ofisinin lokasyonu geri planda kalır.

KADIKÖY PSİKOLOG

Kadıköy sınırları içerisinde Göztepe semtinde çalışmalarını sürdüren Self Psikoloji Akademi, Kadıköy ve Anadolu Yakası psikolog ihtiyaçlarını bilimsel değerler, yetkinlik ve yeterlilik hassasiyetleri ışığında karşılamaya özen göstermektedir.

Self Psikoloji Akademi, Kadıköy ve Anadolu Yakası dışında da Avrupa Yakası ya da şehir dışından gelmeyi tercih eden danışanlara psikolojik danışmanlık ve psikoterapi desteği sunmaktadır.

Kadıköy psikolog, anadolu yakası psikolog ya da herhangi bir diğer anahtar kelime ya da kaynak aracılığıyla ulaşmanız halinde web sayfamızda yer alan uzmanlarımızı, çalışma alanlarını kontrol edip randevu almak üzere bize ulaşabilirsiniz. Hangi uzmanımızdan psikoterapi ya da psikolojik danışmanlık desteği alacağınıza karar vermeme halinde de yine bize ulaşarak ücretsiz ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Ön görüşme yapmak üzere görevlendirilen psikologlarımızın ücretsiz ön görüşmesinin ardından gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak bir uzmana yönlendirilirsiniz.

Bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı günler dileğiyle.

Self Psikoloji Akademi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.